Krutý...zkus to!!!

19. ledna 2009 v 17:46 | já a nikdo jinej =P =P =) |  z Bravíčka
Jako tohle si faaaakt zkuste!!!!Upe supeeeeeeeeeeeeer......já to zkusila a pak napíšu výsledek...
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Jo..a hlavně nečíst hned výýsledek!!!Pak to nemá cenu!Napiš si na papírek :
1.Jméno tvého idola 2.Nějaká část těla 3.Dárek co ti někdy dal 4.Kus nábytku 5.Něco,co patří do vybaveí bytu 6.Barva 7.Zvíře 8.Část těla 9.Příslovce,které vyjadřuje stav tvé nálady 10.Zvířecí zvuk 11.Nějaký předmět 12.Cokoli,čím můžeš něco pevně uchopit 13.Část oblečení 14.Část těla 15.Název tvé nej písničky 16.Jméno ZPĚVÁKA (MUSÍ BÝT KLUK) 17.Něco,co dělá hluk 18.Otvor na těle (např.pusa,nos...) 19.Sladkost 20.Část kalhot 21.Nějaká domácí práce 22.Oblíbené číslo 23.Část obličeje

Tak máte napsáááno?????OK...můžem dál ↓↓↓↓A podle čísel si ty věci doplň v textu a přečti↓↓

PIŠTĚ DO KOMENTÍKŮ VÝSLEDEK PLOSÍM!

MÉ RANDE S .......... (1)
Když jsem otevřela dveře,políbil mě na ...........(2).V ruce držel ..........(3).Společně jsem si pak sedli na ..........(4).Samou nervozitou zakopl o ..........(5).Bylo mu chudákovi tak trapně,že z toho byl celý .......... (6).Ale to ještě nebylo všechno!Kde se vzal,tu se vzal můj ..........(7) Chicco,lehl si k jeho nohám a začal mu lízat ..........(8)...........(9) si setřel Chiccovi sliny.Chicco to nevzdal a začal .......... (10) jak o život.Byla jsem z toho tak nervozní,že jsem po Chiccovi hodila .......... (11).Pak jsme se konečně začali líbat.Byl ajsem z toho úplně mimo.Pak si mě .......... (12) přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat .......... (13).Něžně jsem ho pohladila po ..........(14) a zašeptala mu do ouška-..........(15).Tak ho to dojalo,že mi zazpíval nejnovější hit od.......... (16).Bohužel to v jeho podání znělo jako .......... (17).Abych ho utěšila co nejrychleji,strčila jsem mu do .......... (18) jeho oblínené ..........(19).Když v tom mu začal v ..........(20) zvonit mobil.Byla to jeho máma.Prý má jíž okamžitě domů,protože zapomněl na ..........(21).Škoda!Ale slíbil mi,že se za ..........(22) dní uvidíme.Na rozloučenou mi ještě vtiskl na ..........(23) vášnivý polibek.

PIŠTĚ DO KOMENTÍKŮ VÝSLEDEK PLOSÍM!

Tak a mě vyšlo TOHLE↓↓↓↓mYSLELA JSEM ŽE CHCÍPNU SMÍÍCHY!!!!

MÉ RANDE S Davidem
Když jsem otevřela dveře,políbil mě na HLAVU.V ruce držel OBRÁZEK.Společně jsem si pak sedli na POLIČKU.Samou nervozitou zakopl o NŮŽ.Bylo mu chudákovi tak trapně,že z toho byl celý MODRÝ.Ale to ještě nebylo všechno!Kde se vzal,tu se vzal můj KOCOUR Chicco,lehl si k jeho nohám a začal mu lízat RUKU.HEZKY si setřel Chiccovi sliny.Chicco to nevzdal a začal MŇOUKAT jak o život.Byla jsem z toho tak nervozní,že jsem po Chiccovi hodila PRAVÍTKO.Pak jsme se konečně začali líbat.Byla jsem z toho úplně mimo.Pak si mě RUKOU přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat TRIČKO.Něžně jsem ho pohladila po NOZE a zašeptala mu do ouška-NOT LIKE THAT.Tak ho to dojalo,že mi zazpíval nejnovější hit od JONAS BROTHERS.Bohužel to v jeho podání znělo jako SEKAČKA.Abych ho utěšila co nejrychleji,strčila jsem mu do PRDELE jeho oblínené LÍZÁTKO.Když v tom mu začal v NOHAVICI zvonit mobil.Byla to jeho máma.Prý má jíž okamžitě domů,protože zapomněl na ŽEHLENÍ.Škoda!Ale slíbil mi,že se za 7 dní uvidíme.Na rozloučenou mi ještě vtiskl na PUSU vášnivý polibek.

JÁ MYSLELA ŽE CHCÍÍÍÍPNU SMÍÍCHY...A JAK TO VYŠLO VÁM??PIŠTĚ DO KOMENTÍKŮ VÝSLEDEK PLOSÍM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama